Provereni popusti
Izvanredni izgovori (i druge dobre stvari) - Tom Gejts - Liz Pišon

Izvanredni izgovori (i druge dobre stvari) - Tom Gejts - Liz Pišon

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Nagrada Roald Dal za 2011. Nagrada Voterstouns za najbolju dečju knjigu u 2012. godini. Nagrada Red haus za najbolju knjigu za mlade u 2012. godini. Biti prvi na listi na... Pročitaj ceo opis
699,00 DIN

Idealno.rs ti olakšava kupovinu na internetu i pomaže pri izboru najbolje ponude. Shopper's Mind Srbija dodelom oznake CERTIFIED SHOP® potvrđuje da je Premium prodavac pouzdan i da je internet prodavnica u skladu sa standardima EU.

Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Na lageru.

Cena je ažurirana danas od 10.49.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Eplaneta ponudi
Ponuda prodavnice Eplaneta za proizvod Izvanredni izgovori (i druge dobre stvari) - Tom Gejts - Liz Pišon. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Jezik
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX004DB658
Prijavi grešku
Nagrada Roald Dal za 2011. Nagrada Voterstouns za najbolju dečju knjigu u 2012. godini. Nagrada Red haus za najbolju knjigu za mlade u 2012. godini. Biti prvi na listi nagrađenih koju pravi gospodin Fulerman uopšte nije tako lako. A razlozi su sledeći: 1. Markus Meldru je pritajeno da-ne-kažem-šta i ne misli nikom dobro, ako mene pitate. 2. Zub me je toliko boleo da nisam mogao ni da crtam za vreme časova. 3. Omele su me druge aktivnosti kao što su plivanje, lov na bube i mahom, ono najvažnije, kvalitetno nerviranje moje sestre Dilije. . Povez knjige : Mek Strana : 350 Format: 14x19 cm Pismo : Latinica
Izvanredni izgovori (i druge dobre stvari) - Tom Gejts - Liz Pišon
Izvanredni izgovori (i druge dobre stvari) - Tom Gejts - Liz Pišon
699,00 DIN
u Eplaneta

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka