Provereni popusti

ZEP Sredstvo za čišćenje prilaza betona i behaton kocki, 5 l

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Naš koncentrisani cistač za prilaze, beton i zidane površine omogućava brzo i snažno ciscenje prilaza, terasa, asfalta, ploča i betonskih površina. Pomaže u uklanjanju tv... Pročitaj ceo opis
4.390,00 DIN
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana danas od 16.59.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Ponuda prodavnice Ananas za proizvod ZEP Sredstvo za čišćenje prilaza betona i behaton kocki, 5 l. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX01374FB8
Prijavi grešku
Naš koncentrisani cistač za prilaze, beton i zidane površine omogućava brzo i snažno ciscenje prilaza, terasa, asfalta, ploča i betonskih površina. Pomaže u uklanjanju tvrdokornih mrlja, ulja i masnoće sa prilaza.

Nije pogodno za upotrebu na: farbanim i bajcovanim površinama, aluminijumu, mesingu, hromu, bakru i drugim površinama osetljivim na alkalije.

Može se koristiti sa peračima pod pritiskom.

Koncentrisana formula za pakovanje od 5L daje do 100 litara rastvora.
Pokriva do 250 m².

UPUTSTVO:

Odnosi razblaživanja

Lagana zaprljanja: Pomešati 250 ml sredstva sa 5 L tople vode.

Teška zaprljanja: Pomešati 500 ml sredstva sa 5 L tople vode.

Za mrlje od ulja koristiti nerazblaženo.

Za opštu upotrebu:

Razblažite proizvod prema gore navedenim odnosima.
Natopite vodom biljke, žbunje i travu oko područja koje se čisti pre i posle pranja pod pritiskom.
Nanesite četkom ili pump-prskalicom. Utrljajte četkom za terase ili mašinom za ribanje podova.
Ne ostavljajte da deluje duže od 10 minuta kako biste sprečili oštećenja. Ne dozvolite da se rastvor osuši.
Temeljno isprati peračem pod pritiskom

Po potrebi ponoviti postupak!



VAŽNO:

Uvek prvo testirajte na manje vidljivom mestu pre upotrebe. Isperite i ostavite da se osuši pre nastavka rada.

Kod mrlja na nezaštićenom betonu, snažno istrljajte kako bi rastvor prodro u pore.

Sredstvo može ukloniti zaštitne premaze i zaptivne slojeve, pa može biti potrebno ponovno premazivanje.
ZEP Sredstvo za čišćenje prilaza betona i behaton kocki, 5 l
ZEP Sredstvo za čišćenje prilaza betona i behaton kocki, 5 l
4.390,00 DIN
u Ananas

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka