Provereni popusti

D.Franklin Naočare za sunce Ultra Light Ellipse, Narandžaste

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Otkrijte Ultra Light Ellipse model brenda D. Franklin – sunčane naočare dizajnirane za one koji žele da spoje stil i funkcionalnost u jednom upečatljivom aksesoaru. Okvir... Pročitaj ceo opis
4.199,00 DIN
-30 %5.999,00 DIN
+ troškovi dostave
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Na lageru.

Cena je ažurirana danas od 11.56.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Ponuda prodavnice Ananas za proizvod D.Franklin Naočare za sunce Ultra Light Ellipse, Narandžaste. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX01317F06
Prijavi grešku
Otkrijte Ultra Light Ellipse model brenda D. Franklin – sunčane naočare dizajnirane za one koji žele da spoje stil i funkcionalnost u jednom upečatljivom aksesoaru. Okvir i most izrađeni su od TR90 materijala, izuzetno laganog i otpornog, dok ručkice od acetata obezbeđuju stabilnost i udobnost čak i pri dužem nošenju.

Polarizovana stakla sa UV 400 zaštitom (kategorija 3) efikasno blokiraju štetno sunčevo zračenje i smanjuju odsjaj, pružajući jasan i oštar vid u svim uslovima. Pažljivo optimizovane dimenzije, poput širine okvira od 141 mm i dužine ručkica od 145 mm, omogućavaju savršeno prilagođavanje različitim oblicima lica.

Karakteristike:
• TR90 okvir i most – lagani, fleksibilni i izdržljivi
• Ručkice od acetata za veću udobnost i stabilnost
• Polarizovana stakla za smanjenje odsjaja i bolju vidljivost
• UV 400 zaštita (kategorija 3) od štetnog sunčevog zračenja
• Ergonomski dizajn koji odgovara većini oblika lica
• Moderan i svestran model idealan za letnje kombinacije
D.Franklin Naočare za sunce Ultra Light Ellipse, Narandžaste
D.Franklin Naočare za sunce Ultra Light Ellipse, Narandžaste
4.199,00 DIN
u Ananas

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka