Dynamite Baits N-ticers Mulberry Florentine Spray Dynamite Baits N-ticers Mulberry Florentine Spray od 30 ml je visoko koncentrovani tečni atraktor u spreju, dizajniran d...Pročitaj ceo opis
Ove informacije se prikupljaju sa zvaničnih stranica proizvoda. Proverite detalje pre nego što pređete na konačnu kupovinu. Ako primetite problem, možete ga prijaviti ovde .
Dynamite Baits N-ticers Mulberry Florentine Spray Dynamite Baits N-ticers Mulberry Florentine Spray od 30 ml je visoko koncentrovani tečni atraktor u spreju, dizajniran da pruži trenutni vizuelni i mirisni signal ribi. Razvijen je kako bi se običan mamac na udici transformisao u visoko privlačan izvor hrane koji šalje intenzivne signale kroz vodene slojeve. Aroma Mulberry Florentine (dud) nudi veoma sladak, voćni i cvetni miris koji je decenijama dokazan kao jedan od najuspešnijih "klasika" u ribolovu. Ovaj miris je posebno efikasan u hladnijoj vodi i na vodama gde riba reaguje na slatke signale. Sprej koristi N-tice tehnologiju kompanije Dynamite Baits, koja kombinuje ključne amino-kiseline i stimulanse apetita. Ovi sastojci su balansirani tako da kod ribe izazovu trenutnu potrebu za hranjenjem, šaljući snažan hemijski signal koji riba lako prepoznaje. Praktično pakovanje sa pumpicom omogućava ribolovcu da brzo i čisto nanese atraktor. Par prskanja direktno na boile, pop-upove, veštačke mamce ili pelete neposredno pre zabačaja stvara intenzivan mirisni oblak oko same udice. Za razliku od gustih dipova koji se polako ispiraju, ovaj sprej nudi "eksplozivnu" atrakciju. Idealan je za brze ribolovne akcije, takmičenja ili situacije kada je potrebno isprovocirati ribu koja nije aktivna. Smesa je formulisana tako da ne rastvara PVA mrežice i kesice. To omogućava ribolovcima da poprskaju ceo PVA sistem pre zabačaja, osiguravajući da se najjači mirisni signal nalazi tačno tamo gde je i mamac.