Provereni popusti
Deborah Puder za setovanje Dress me perfect loose 2

Deborah Puder za setovanje Dress me perfect loose 2

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Lagani i svilenkasti puder u prahu za fiksiranje šminke i stvaranje glatkog tena. Lako se nanosi i blenda, savršen za prirodan, potpuno mat izgled. Upija višak masnoc´e. ... Pročitaj ceo opis
1.285,00 DIN
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana danas od 02.03.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Ponuda prodavnice Ananas za proizvod Deborah Puder za setovanje Dress me perfect loose 2. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Boja
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX011D0F4E
Prijavi grešku
Lagani i svilenkasti puder u prahu za fiksiranje šminke i stvaranje glatkog tena. Lako se nanosi i blenda, savršen za prirodan, potpuno mat izgled. Upija višak masnoc´e. Sa aplikatorom za pufnasto nanošenje. Dermatološki testirano.
Deborah Puder za setovanje Dress me perfect loose 2
Deborah Puder za setovanje Dress me perfect loose 2
1.285,00 DIN
u Ananas

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka