Provereni popusti
ColorpHlex Set tretman za zaštitu i obnovu kose Step 1+ Step 2

ColorpHlex Set tretman za zaštitu i obnovu kose Step 1+ Step 2

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
ColorpHlex je revolucionarni profesionalni sistem u dva koraka koji štiti i obnavlja kosu tokom hemijskih tretmana (bojenje, blanširanje, posvetljivanje).Formulisan j... Pročitaj ceo opis
8.900,00 DIN
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana danas od 19.06.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Ponuda prodavnice Ananas za proizvod ColorpHlex Set tretman za zaštitu i obnovu kose Step 1+ Step 2. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX01182054
Prijavi grešku
ColorpHlex je revolucionarni profesionalni sistem u dva koraka koji štiti i obnavlja kosu tokom hemijskih tretmana (bojenje, blanširanje, posvetljivanje).
Formulisan je da produži postojanost boje, smanji oštećenja i lomljenje kose, te da vrati snagu i elastičnost od korena do vrhova.

Karakteristike:
• Produžava trajanje i intenzitet boje
• Štiti kosu prilikom bojenja i izbeljivanja
• Jača strukturu vlasi i smanjuje lomljenje
• Ostavlja kosu zdravijom, sjajnijom i otpornijom
• Formulacija je bez sulfata, silikona, parabena, formaldehida, MI/MCI i polietilen glikola.
Proizvod je namenjen isključivo za profesionalnu salonsku upotrebu.

Step 1 – Pojačivač boje (ColorpHlex Step 1)
• Dodaje se direktno u mešavinu boje ili izbeljivača kako bi zaštitio kosu tokom hemijskog procesa i smanjio oštećenja.

Kako se koristi:
• Pripremite smešu boje ili blanša sa hidrogenom prema uputstvima proizvođača.
• Dodajte preporučenu količinu ColorpHlex Step 1 i dobro promešajte.
• Boja + H2O2: na 60 ml – 230 ml smeše dodaje se 1–6 ml Step 1.
• Blanš + H2O2: na 60 ml – 230 ml smeše dodaje se 3–18 ml Step 1.
• Nanesite na kosu i pratite proces posvetljivanja. Ako dođe do preteranog zagrevanja, odmah prekinite proces i isperite kosu.
• Nakon ispiranja blago operite kosu šamponom, osušite peškirom i pređite na Step 2.
• Napomena: Ako se posle bojenja ili blanširanja nanosi demi/semi-permanentna boja (toner), Step 1 se dodaje i u toner, a tek zatim se koristi Step 2.
ColorpHlex Set tretman za zaštitu i obnovu kose Step 1+ Step 2
ColorpHlex Set tretman za zaštitu i obnovu kose Step 1+ Step 2
8.900,00 DIN
u Ananas

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka