Provereni popusti

Liveni tanjir za posluživanje

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Liveni tanjir za posluživanje- sa drvenim podmetačem, predstavlja savršeni dodatak za posluživanje ukusnog mesa i povrća. Materijal od kog je izrađen duže zadržava toplot... Pročitaj ceo opis
2.400,00 DIN
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana 29.5.2026. od 23.54.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Ponuda prodavnice Ananas za proizvod Liveni tanjir za posluživanje. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX01074185
Prijavi grešku
Liveni tanjir za posluživanje- sa drvenim podmetačem, predstavlja savršeni dodatak za posluživanje ukusnog mesa i povrća. Materijal od kog je izrađen duže zadržava toplotu, pa će Vaša hrana u njemu ostati topla tokom celog obroka. Podmetač ovog tanjira daje rustičan i elegantan dodir, što Vam ostavlja prostor za prezentovanje Vaših obroka na jedinstveni način.

Liveni tanjir za posluživanje prečnika 21, 5 cm omogućava Vam da poslužite izdašne porcije , koje možete podeliti sa porodicom ili prijateljima.

Posle postepenog zagrevanja, tanjir može podneti visoke temperature, meso se brzo priprema uz malu količinu ulja, dok sok ostaje unutar posude. Ovaj tanjir poseduje ručicu sa kojom veoma jednostavno možete izvaditi tanjir iz rerne i postaviti na dasku za serviranje.

Liveno posuđe je idealno rešenje za zdravo i tradicionalno pripremanje hrane. Ovo posuđe možete koristiti kod kuće, ali i u prirodi. Ova posuda pogodna je za pripremu pasulja, đuveča, za pečenje u rerni.. Takođe, možete ga koristiti za prženje i pečenje mesa, testa, pita…

Dajte gurmanski pečat svojim obrocima, koji če u ovom tanjiru ostati topli duže vreme.

Karakteristike proizvoda :

Tanjir sa ručicom i drvenim podmetačem
Prečnik tanjira iznosi 21, 5 cm
Dubina tanjira iznosi 2 cm
Odvojiva ručica
Liveni tanjir za posluživanje
Liveni tanjir za posluživanje
2.400,00 DIN
u Ananas

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka