Provereni popusti
Esi Rigenforte Šampon protiv opadanja kose 250ml

Esi Rigenforte Šampon protiv opadanja kose 250ml

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
RIGENFORTE ŠAMPON PROTIV OPADANJARigenforte šampon protiv opadanja jača koren kose i poveća njen volumen..Rigenforte šampon sadrži prirodne sastojke koji ... Pročitaj ceo opis
797,00 DIN
Sve ponude
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Na lageru.

Cena je ažurirana danas od 00.41.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o hiper.rs ponudi
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana danas od 03.59.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX00EFE88D
Prijavi grešku
RIGENFORTE ŠAMPON PROTIV OPADANJA

Rigenforte šampon protiv opadanja jača koren kose i poveća njen volumen..

Rigenforte šampon sadrži prirodne sastojke koji stimulišu rast kose, hrane je, jačaju i povećavaju volumen. Preporučuje se i muškacima i ženama kod proređivanja i pojačanog opadanja kose. Pogodan je za svakodnevnu i dugotrajnu upotrebu.

Preporučuje se i za tanku i krtu kosu jer poboljšava volumen, tonira i hidrira kosu oštećenu dejstvom sunca, vetra, smoga i farbi za kosu. Sadrži prirodne sastojke koji stimulišu rast kose. Ne sadrži agresivna peneća sredstva i ne isušuje kožu glave. Stvara laganu penu koja pruža osećaj perfektne čistoće i lako se ispire.

Rigenforte šampon efikasno i temeljno čisti kosu ali ne sadrži agresivna peneća sredstva; s obzirom na njegovo nežno delovanje na kosu i kožu glave može se i svakodnevno koristiti

Inovativna Biotinax tehnologija, koju je razvila kompanija ESI s.r.l, obezbeđuje efikasnost 3 aktivna sastojka: Biotina, Metionina i Cisteina.

Kliničko testiranje, sprovedeno u saradnji sa jednim italijanskim univerzitetom u trajanju od 3 meseca sa 20 učesnika (muškog i ženskog pola) koji imaju problem sa preteranim opadanjem kose, pokazalo je da kombinovana upotreba Rigenforte Biotinax ampula i Rigenforte Biotinax šampona dovodi do smanjenja stvaranja sebuma i peruti, iritacija kože glave, opadanja kose i pospešivanja gustine kose.
Esi Rigenforte Šampon protiv opadanja kose 250ml
Esi Rigenforte Šampon protiv opadanja kose 250ml
797,00 DIN
u hiper.rs

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka