Provereni popusti
Esensa Marisol sprej za nos, 100ml

Esensa Marisol sprej za nos, 100ml

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Marisol isotonic sprej rastvor za nos je izotonični rastvor morske soli. Namenjen je osobama kod kojih je poremećena normalna fiziološka funkcija nosne sluzokože, kao i o... Pročitaj ceo opis
675,00 DIN
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana danas od 07.06.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Ponuda prodavnice Ananas za proizvod Esensa Marisol sprej za nos, 100ml. Ispravnost cene i podataka proveri na internet stranici prodavnice.
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX00EFE13C
Prijavi grešku
Marisol isotonic sprej rastvor za nos je izotonični rastvor morske soli. Namenjen je osobama kod kojih je poremećena normalna fiziološka funkcija nosne sluzokože, kao i održavanju svakodnevne higijene nosnih šupljina. Marisol isotonic rastvor vraća sluzokoži nosa njenu prirodnu vlažnost, sposobnost samoprečišćavanja i normalne produkcije sluzi koja je štiti od isušivanja i mehaničkih nadražaja (dima, prašine,itd..). Redovnim ispiranjem nosne šupljine, nekoliko puta dnevno,smanjuje se mogućnost infekcije gornjih disajnih puteva.

Preporučuje se:
• Za svakodnevnu higijenu nosa
• Kod osoba sa neprohodnim disajnim putevma, virusnih prehlada i kijavica alergijskog porekla
• Kod suve i nadražene sluzokože čija je normalna fiziološka funkcija poremećena.
• Kod osoba koje su sklone isušivanju sluzokože disajnih puteva, tokom putovanja i boravka u prostorijama sa centralnim grejanjem i klima uređajima.
• Neposredno pre upotrebe kapi za nos, kako bi se isprala nosna šupljina i omogućio bolji kontakt leka sa nosnom sluzokožom.
Esensa Marisol sprej za nos, 100ml
Esensa Marisol sprej za nos, 100ml
675,00 DIN
u Ananas

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka