Provereni popusti

AHMAD TEA Ledeni čaj Lemon & Mint Cold Brew, 20 kesica

Kretanje cena
LOKACIJE PRODAVNICA
Lemon & Mint Cold Brew Ahmad čaj je sjajan izbor za brzo letnje osveženje. Ova kombinacija ukusa je poznata vekovima, čak i na dalekom istoku, odakle nam stiže osnova ove... Pročitaj ceo opis
309,00 DIN
Sve ponude

Idealno.rs ti olakšava kupovinu na internetu i pomaže pri izboru najbolje ponude. Shopper's Mind Srbija dodelom oznake CERTIFIED SHOP® potvrđuje da je Premium prodavac pouzdan i da je internet prodavnica u skladu sa standardima EU.

Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Na lageru.

Cena je ažurirana danas od 01.35.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Shoppster.rs ponudi
Proverite troškove dostave u prodavnici
Dostupnost

Prednarudžba.

Cena je ažurirana danas od 13.05.

U svakom slučaju na stranicama prodavnice proveri da li je trenutna cena ista kao cena navedena na toj stranici.

Više o Ananas ponudi
Proizvođač
Cuin Idealno.rs Unique Identification Number
CX00EDDA17
Prijavi grešku
Lemon & Mint Cold Brew Ahmad čaj je sjajan izbor za brzo letnje osveženje. Ova kombinacija ukusa je poznata vekovima, čak i na dalekom istoku, odakle nam stiže osnova ove mešavine u vidu zelenog čaja. Ahmad kompanija ga prikuplja iz čuvenog Zlatnog kineskog trougla, gde se gaji najlepši zeleni čaj na svetu. Samom čaju je dodat i ekstrakt ne bi li intenzitet ukusa ostao identičan čak i uz upotrebu hladne vode. Takvoj osnovi su dodati limunova kora i divlja nana, pa ovaj čaj ima iskričav i rezak karakter. Uz Ahmad ledeni čaj konzumirate ukuse na koje ste navikli, rashlađujući se i uživajući u vešto izbalansiranim harmonijama odabranih nota.
AHMAD TEA Ledeni čaj Lemon & Mint Cold Brew, 20 kesica
AHMAD TEA Ledeni čaj Lemon & Mint Cold Brew, 20 kesica
309,00 DIN
u Shoppster.rs

Da li želiš među prvima da saznaš najbolje sezonske ponude? Prijavi se za e-novosti, koje nedeljno pripremamo za tebe.

Unesi ispravnu e-mail adresu

Tvoja prijava možda još nije potpuno završena. Ako se prijavljuješ prvi put, otvori svoje e-mail sanduče i klikni na link u poruci. Ne zaboravi pogledati i u spam folder.

® 2026 Ceneje d.o.o., deo grupe Heureka